Contact : nhoxhoanglk@gmail.com - Skype : netvietlk

Schedule Saturday 25/05/2019 (GMT 1+)-500bkps



Contact : nhoxhoanglk@gmail.com
Skype : netvietlk
................................................
Schedule Saturday 25/05/2019 With GMT +1 (Web flash)

 

id=skysport1 (EN)
Football 06:15 Japan Sunwolves vs. Rebels

id=skysport3 (EN)
Rugby 08:35 Crusaders vs. Blues
Rugby 10:45 Waratahs vs. Jaguares Argentina

id=digi1 (RO)
Football 10;00 CS Balotesti vs. FC Universitatea Cluj
Football 12:00 Chindia Targoviste vs. CS Luceafarul Oradea
Football 18:00 AFC Astra Giurgiu vs. FC Viitorul Constanta

id=beinfr3 (FR)
Football 10:35 South Sydney Rabbitohs vs. Wests Tigers

id=skysportf1 (EN)
id=movistarf1 (ES)
F1 11:00 Formula 1, Monaco, Grand Prix
F1 14:00 Formula 1, Monaco, Grand Prix Qualifying

id=bt1 (EN)
Football 12:30 Saracens FC vs. Gloucester Rugby

id=beinfr3 (FR)
id=skysport3 (EN)
Rugby 14:00 Wakefield Trinity vs. Catalans Dragons
Rugby 16:30 Hull FC vs. Huddersfield Giants
Rugby 19:00 Wigan Warriors vs. Warrington Wolves

id=goltves1 (ES)
id=tsn2 (EN)
Football 14:30 Portugal u20 vs South Korea u20

id=futbol1ua1 (UA)
Football 15:00 SFC Desna Chernihiv vs. FC Arsenal Kiev

id=futbol2ua1 (UA)
Football 15:00 FC Vorskla Poltava vs. FC Chernomorets Odessa

id=eirsport2 (EN)
Football 15:00 Heart of Midloth. vs. Celtic FC

id=skysport5 (EN)
Football 15:00 Newport Country vs Tramere Rovers

id=plusdep2 (ES)
Football 15:00 Rayo Majadahonda vs Cordoba

id=skyaustria1 (UA)
Football 16:00 Austria, Bundesliga,

id=tv3sp1 (DK)
Football 16:00 Copenhagen vs Nordsjalland

id=skysport2it1 (IT)
Football 17:00 Frosinone Calcio vs. AC Chievo Verona

id=canalplusspfr (FR)
Football 17:00 France U20 vs. Saudi Arabia U20
Football 20:00 FC Barcelona vs. Valencia CF

id=ligtv1 (TR)
Football 17:00 Konyaspor vs. Akhisar Bld Spor

id=canalplusspfr (FR)
id=tsn2 (EN)
Football 17:00 France u20 vs Saudi Arabia U20

id=sporttv1 (PT)
Football 17:15 Sporting CP vs. FC Porto

id=foxnl1 (NL)
Football 17:30 Waalwijk vs go ahead eagles
Football 19:45 Sparta Rotterdam vs De Graafschap

id=spklub2 (CRO)
Football 18:00 BSC Young Boys vs. FC Luzern

id=arenahr1 (CRO)
Football 19:00 NK Slaven vs. HNK Rijeka

id=goltves1 (ES)
id=tsn2 (EN)
Football 19:30 Argentina vs South Africa

id=skysport1it1 (EN)
id=eirsport1 (EN)
id=beinfr1 (FR)
Football 19:30 Bologna FC vs. SSC Napoli

id=skysport5 (EN)
Football 20:30 Chicago Fire vs. New York City FC

id=arenahr3 (CRO)
Football 22:45 Atletico Tucuman vs. CA Tigre